Serwis Spawarek Kemppi

Sapkid jest jedynym na pomorzu środkowym autoryzowanym serwisem urządzeń firmy Kemppi

Oferujemy:
– gwarancyjne naprawy sprzętu firmy KEMPII
– pogwarancyjne naprawy urządzeń spawalniczych
– czyszczenie i konserwacja
– zmiana oprogramowania
– odbiór sprzętu od klienta
– dystrybucja nowych urządzeń
– naprawa uchwytów spawalniczych

Chcesz skorzystać z naszych usług?
Zapraszamy do kontaktu

Serwis Spawarek Koszalin

Jednym z obszarów działalności naszej firmy jest serwis urządzeń elektroniki i automatyki przemysłowej. Oferujemy serwis spawarek, automatyki, naprawy, programowanie oraz przeprowadzamy pełną diagnostykę. Specjalizujemy się nawet w trudnych naprawach, gdzie niezbędna jest wiedza z zakresu mechaniki, elektroniki, hydrauliki i wielu innych pokrewnych dziedzin. Nasza firma podejmuje się modernizacji i regeneracji różnego typu maszyn i urządzeń oraz całych linii produkcyjnych.

Do naszej specjalizacji należy spawalnictwo, zapewniając kompleksową naprawę oraz serwis spawarek i innych urządzeń spawalniczych. Posiadamy dobrze wyposażone zaplecze warsztatowe oraz dostęp do oryginalnych podzespołów i części zamiennych. Profesjonalne spawalnictwo, w tym serwis spawarek wymaga dużej wiedzy i doświadczenia. Nasza firma posiada zespół fachowców, dla których nie ma rzeczy niemożliwych. Oferujemy usługi spawalnicze metodą Mig, Mag i Tig, konserwujemy urządzenia spawalnicze oraz projektujemy i wykonujemy wszelkie zadania związane ze spawalnictwem.

Serwis Spawarek Kołobrzeg

Naprawy są nadzorowane przez komputerowy system kontroli, który umożliwia prześledzenie całej historii serwisu danego urządzenia. Po usunięciu usterki każdy sprzęt jest konserwowany, co pozwoli zapobiec powstawaniu kolejnych problemów z jego funkcjonowaniem i użytkowaniem. Serwis automatyki i usługi naprawy urządzeń realizujemy dorywczo, jak i w formie stałej obsługi. Każda nasza realizacja objęta jest gwarancją. Regularny serwis automatyki zapewnia redukcję kosztów, podwyższenie jakości i wydajności urządzeń oraz minimalizuje ryzyko powstawania przestojów produkcyjnych. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy.